Dzień Dziecka 2022

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

W tym roku, w naszym przedszkolu jego obchody rozpoczęliśmy już 31 maja, a dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować go na placu przedszkolnym z udziałem wychowanków z wszystkich grup wiekowych. Organizatorem tego dnia była Rada Rodziców.

Kolejnego dnia tj. 1.06. dzieci bawiły się wspólnie przy piosenkach, tańczyły, śpiewały. Towarzyszące temu okrzyki radości na pewno świadczyły o dobrej zabawie. Nie obyło się bez obchodów tego dnia z rówieśnikami w grupach.

Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń, a wyjazd do Komendy Powiatowej Policji w Wałczu będzie miłym akcentem zakończenia obchodów tego tak ważnego w życiu każdego dziecka święta.