Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów i bajkowych dekoracji, które rozweselały naszych milusińskich. Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą,  kolorowe balony, bańki mydlane, malowanie twarzy i wiele innych niespodzianek. Na zakończenie zabaw na świeżym powietrzu było kino w przedszkolu. Dzieci po przedstawieniu biletu w kasie biletowej i otrzymaniu paczki z popcornem zasiadły przed dużym ekranem by wspólnie obejrzeć bajkę.  Na pożegnanie dzieci otrzymały, pamiątkowe medale, dyplomy oraz prezenty ufundowane przez Radę Rodziców. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. W imieniu pani Dyrektor i całego Grona Pedagogicznego wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.