Wymiana Pocztówkowa 2021

Dzieci z grupy ,,Wiewiórki” włączyły się do akcji Wymiany Pocztówek . W obecnych czasach pisanie do kogoś listów i wysyłanie pocztówek z pozdrowieniami odchodzi w niepamięć. Każdy woli napisać SMS-a lub e-maila, bo tak jest łatwiej i wygodniej. Chcąc od najmłodszych lat uczyć dzieci tej ciekawej formy komunikowania się, zdecydowaliśmy zorganizować tę akcję. Wychowawczyni grupy pani Agata Biskup nawiązała kontakt z nauczycielami z różnych przedszkoli z całej Polski. Zainteresowanie było ogromne. Pocztówki przedstawiające nasze piękne miasteczko Człopa, trafią w ręce różnych placówek w kraju. Dzieci nauczyły się przy okazji, jak należy prawidłowo wysyłać listy i pocztówki. Dzięki tej akcji mogą też „podróżować” po kraju i poznawać ciekawe miasta i miasteczka, w których jeszcze nie mieli okazji być. Przedszkolaki z niecierpliwością wyczekują listonosza, który dostarczy do przedszkola pocztówki z Polski.