Pasowanie na przedszkolaka 23.09.2020 r.

Jak co roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Ze względu na panującą sytuację uroczystość odbywała się w ciągu dwóch dni, w różnych godzinach. Każda grupa prezentowała swój występ artystyczny na placu przedszkolnym, dzięki temu mogli w nim uczestniczyć zaproszeni goście i rodzice. Niezależnie od wieku i przedszkolnego „stażu”, wszystkie grupy, przygotowały się do tego ważnego wydarzenia. Trzeba przecież udowodnić, że jest się już prawdziwym przedszkolakiem, a nawet starszakiem. W wierszu, tańcu i piosence dzieci pokazały jak w przedszkolu bawią się, uczą, poznają świat, stają się samodzielne.  Po występach artystycznych, kolejne grupy składały przyrzeczenia a pani Dyrektor, każde dziecko uroczyście pasowała na przedszkolaka i wręczała pamiątkowe dyplomy. Wzruszone i zadowolone były wszystkie dzieci a także rodzice, nauczyciele, goście i pracownicy przedszkola.