Wigilia 2021r.

W  dzień   przedszkolnej  Wigilii  22.12.2021r.  w  całym  przedszkolu  panowała  radosna, ożywiona  atmosfera.  Świąteczne  dekoracje  w  całej  placówce,  dzieci  w  galowych  strojach  wprowadzały  nastrój  oczekiwania  na  wyjątkowe, niecodzienne  wydarzenia. Każda z grup przedstawiła świąteczny repertuar, który oglądała Pani Dyrektor Małgorzata Sobiesiak oraz personel przedszkola. Po występach, każda grupa zasiadła  w swojej sali przy  odświętnie  nakrytych  stołach.  Pani  dyrektor  złożyła   dzieciom  i  pracownikom  przedszkola  najlepsze  bożonarodzeniowe  życzenia. Dzieci w tym dniu wspólnie kolędowały, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólnie wigilijny obiad. W tym roku także nie zabrakło prezentów pod choinką w każdej grupie.