Wycieczka do Komendy Powiatowej Policji w Wałczu

Dnia 2 czerwca dzieci 6 letnie z grupy Skrzaty i Słoneczka odbyły wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Wałczu. Po przyjeździe na miejsce, dzieci przywitał sierżant Bródka, który przybił każdemu dziecku piątkę na powitanie. Całą imprezę prowadziła znana dzieciom Pani policjant  Beata Budzyń, która co roku odwiedza nasze przedszkole. Tym razem to przedszkolaki odwiedziły miejsce pracy Pani Beaty. Dzień ten był pełen wrażeń dla dzieci, które mogły ubrać specjalny strój policyjny do zadań specjalnych, uczestniczyły w pokazie psów, brały udział w zawodach sportowych, miały możliwość wsiąść do wozu policyjnego, by poczuć się choć przez chwilę prawdziwym policjantem. Wycieczka ta na pewno zapadnie na długo w pamięci przedszkolaków.