Dzień Mamy i Taty

Są takie dni szczególne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej  okazji 26 maja 2023r. przedszkolaki zaprosiły rodziców na Halę Widowiskowo - Sportową w Człopie, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć  w uroczystości z okazji ich święta. Dzieci od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Każda grupa, pod czujnym okiem swoich nauczycielek, przygotowała  program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi rodzicami. Mali artyści recytowali wierszyki i śpiewali piosenki, tańczyli, przedstawiali inscenizacje "Na straganie", zaś w podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, były piękne laurki, kwiaty, serduszka. Ta uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy. Wszyscy byli zgodni, co do tego, że był to wyjątkowy i pełen wrażeń dzień, a wszystko to dla naszych KOCHANYCH RODZICÓW.