Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 17 listopada odbyło się pasowanie na przedszkolaka dzieci nowo przyjętych do przedszkola w grupach starszych.

Natomiast dzień 18 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z grupy muchomorki i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej rodzice złożyli uroczyste ślubowanie, a dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor Małgorzata Sobiesiak dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz mały słodki upominek. Na uroczystości nie zabrakło również gości i przyjaciół naszego przedszkola pana Burmistrza MiG Człopa Jerzego Bekker, przewodniczącego Rady Miasta Człopa pana Zbigniewa Tymeckiego, przewodniczącą Komisji Oświaty panią Reginę Cieślak oraz przewodniczącą rady rodziców panią Dominikę Dul. Dziękujemy za obecność w tym ważnym dla przedszkolaków dniu.