Warsztaty biblioteczne

25 i 26 kwietnia 2024r. przedszkolaki z "Leśnej Krainy" wzięły udział w warsztatach bibliotecznych pt. "Mały bibliotekarz wykonuje zakładkę do książek". Dzieci wykonały własnoręcznie ponad 70 zakładek do książek. Ponadto dzieci zdobyły wiele informacji na temat biblioteki – czym jest, jak należy się w niej zachowywać oraz jak można założyć kart biblioteczną i  stać się czytelnikiem. W warsztatach uczestniczyła rownież pani dyrektor naszego przedszkola Małgorzata Sobiesiak oraz pani Jolanta Drabińska dyrektor Domu Kultury w Człopie. Warsztaty prowadziła pani Jolanta Olkowska. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie. Dzieciom bardzo spodobało się wyjście do biblioteki, z niecierpliwością czekają na następne.