Dzień Dziecka 2021 r.

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie. Jednak nie we wszystkich krajach w tym samym dniu i w ten sam sposób. Różnice wynikają przede wszystkim z tradycji narodowych i religijnych danego obszaru kulturowego. W Polsce jest obchodzone 1 czerwca, a każdy rodzic o nim pamięta.

W przedszkolu tego dnia staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas. Przygotowano wiele atrakcji. Najwięcej radości przysporzyły jednak zawody sportowe na świeżym powietrzu! Była wspólna zabawa przy muzyce, konkurencje sportowe. Po wspólnej zabawie był słodki poczęstunek, popcorn, balonowe zwierzaki i malowanie twarzy. Dzień minął w miłej atmosferze a każde dziecko wróciło do domu z uśmiechem na twarzy.

Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim składają wszyscy pracownicy przedszkola.