Ogólnopolski Strażacki Konkurs plastyczny

Dzieci z Przedszkola Publicznego "Leśna Kraina" w Człopie brały udział w plastycznym konkursie strażackim. Tematem konkursu była ochrona przez strażaków środowiska naturalnego i klimatu, udział straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, a także zawodach i innej działalności społeczno-kulturalnej. Był to drugi raz, kiedy eliminacje gminne zostały zorganizowane na terenie Gminy Człopa.

Pod koniec roku Komisja powołana przez Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Człopie wyłoniła zwycięzców gminnego etapu.

Komisja konkursowa spośród ponad 100 prac przedszkolaków z Przedszkola Publicznego Leśna Kraina w Człopie wybrała 5 najlepszych. Są to rysunki: Szymona Węgrzyna, Jakuba Domagały, Michaliny Ruta, Heleny Lewicz oraz Leona Pilarskiego.

Wszystkie prace zostały przekazane Zarządowi Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wałczu do udziału w kolejnym etapie Konkursu.

W dniu 26.03.2024r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród Laureatom:

II miejsce - Jakub Domagała

III miejsce - Szymon Węgrzyn