Konkurs "Zdrowo jemy - zdrowo żyjemy"

29 marca 2023r. odbył się konkurs wewnątrz przedszkolny pod hasłem "Zdrowo jemy - zdrowo żyjemy". W konkursie wzięły udział wszystkie dzieci naszego przedszkola. Nasi podopieczni brali udział w szeregu konkurencji wykazując się ogromną wiedzą w zakresie zdrowia i zdrowego odżywiania. Dzieci miały zadanie wypić zdrowy sok przez słomkę z talerzyka bez pomocy rąk, ułożyć puzzle z piramidą zdrowego odżywiania, wyczyścić bakterie na zębach, rozwiązać zagadki dot. zdrowia. Każda konkurencja poprzedzona była zabawą ruchową, bo przecież ruch to także zdrowie, co przedszkolaki z Leśnej Krainy wiedzą doskonale. To była wspaniała zabawa. Każdy uczestnik otrzymał w nagrodę za udział w konkursie smaczną gruszkę oraz emblemat uczestnictwa w konkursie.