Światowy Dzień Ziemi

Z okazji Światowego Dnia Ziemi w naszym przedszkolu dzieci obejrzały proekologiczne przedstawienie pt. "Dbaj o przyrodę". W rolę aktorów wcieliły się dzieci z grupy Motylki. Fabuła oparta była o piknik w lesie, gdzie turyści nie przestrzegali zasad dbania o przyrodę. Podczas przedstawienia dzieci miały okazję zauważyć nieprawidłowe zachowania turystów i uczestniczyli w pogadance na temat zasad dbania o przyrodę. Na koniec spotkania odbyło się wielkie segregowanie śmieci pozostawionych przez turystów w lesie. Całe przedstawienie obejrzały dzieci z naszego przedszkola, pracownicy oraz zaproszeni goście Pan Burmistrz Miasta i Gminy Człopa Jerzy Bekker oraz pani Regina Cieślak przewodnicząca komisji Oświaty w naszej Gminie. Na koniec dzieci otrzymały słodki poczęstunek od zaproszonych gości.